Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské pokoje z lamina

Dětské pokoje z lamina

Dětské pokoje - sestavy z lamina představují jednoduché a kompletní řešení vašeho malého či velkého dětského pokoje. Jednotlivé prvky dětského pokoje z lamina jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každý dětský pokoj se vyznačuje jinou barevnou kombinací.    Nejoblíbenějšími odstíny pro dětské pokoje z lamina jsou buk, javor nebo bříza. Pokud zařizujete dětský pokoj pro kluka ,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské pokoje z lamina

Dětské pokoje - sestavy z lamina představují jednoduché a kompletní řešení vašeho malého či velkého dětského pokoje. Jednotlivé prvky dětského pokoje z lamina jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každý dětský pokoj se vyznačuje jinou barevnou kombinací. 

 

Nejoblíbenějšími odstíny pro dětské pokoje z lamina jsou buk, javor nebo bříza. Pokud zařizujete dětský pokoj pro kluka, často bývá nábytek barevně oživen v odstínech modré nebo zelenkavé barvy. U dětských pokojů pro holky převažuje růžová, lila, fialková nebo oražová barva. Základem každé řady dětského nábytku z lamina je prostorná dětská postel, která mívá obvykle rozměr 90x200 nebo 80x200 centimetrů.

 

Další součástí dětských pokojů z lamina  jsou pak především pak dětské šatní skříně, komody a prádelníky.  Nesmíme zapomenout také na kvalitní dětský psací stůl a prostornou knihovnu.  Pokud si na Intena.cz vyberete váš vysněný dětský pokoj z lamina , můžete si být jisti dobrou kvalitou a především skvělou cenou.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské pokoje z lamina (39)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960