Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné dětské pokoje

Levné dětské pokoje

Hledáte dětský pokoj do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla dětská postel, šatní skříň, psací stůl a knihovna ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné dětské pokoje nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vašeho malého i velkého pokojíčku.   Jednotlivé prvky levného dětského nábytku jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každý dětský pokoj v jiné barevné...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné dětské pokoje

Hledáte dětský pokoj do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla dětská postel, šatní skříň, psací stůl a knihovna ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné dětské pokoje nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vašeho malého i velkého pokojíčku.

 

Jednotlivé prvky levného dětského nábytku jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každý dětský pokoj v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných dětských pokojů buk, olše, bříza a ořech. Základem každého akčního dětského pokojíčku je pohodlná dětská postel o rozměru 90x200 cm popř. 80x200 cm.

 

Součástí levného dětského pokoje mohou být také psací stůl, knihovna a praktická šatní skříň s otevíravými nebo posuvnými dvířkami. K některým sestavám levných dětských pokojů si můžete samostatně doobjednat například komodu nebo knihovnu.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Levné dětské pokoje (22)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960