LENZA

Výrobce a dovozce nábytku LENZA se sídlem v Hnanicích na Jižní Moravě patří mezi přední dovozce kancelářského a byového nábytku. Specializací společnosti Lenza je především dovoz krásných a moderních dětských pokojů a kvalitních dětských postelí. V širokém sortimentu dováženého nábytku lze nalézt také kvalitní kancelářský nábytek a vybavení hotelových pokojů.

 

Videoukázka nábytku výrobce a dovozce LENZA

 

Dětské pokoje MIA

Mezi oblíbené výrobní řady patří zcela určitě dětský nábytek MIA. Tento nábytek představuje pohádkové bydlení pro kluky a holčičky. Předností dětského nábytku MIA je široká škála veselých barev, velké množství prvků navržených s ohledem na potřeby menších dětí, hravost a tvůrčí přístup při vytváření kompozice dětského pokoje.

Studentský nábytek SILUET

Představuje funkční nábytek pro mládež s originálním designem. Mezi hlavní znaky studenstského nábytku Siluet patří možnost zajímavých barevných kombinací a vyzdobení interiéru pomocí stylových nálepek. Velkou předností je také bohatá variabilita prvků i do malého prostoru.


Produkty výrobce: LENZA (116)


 • 360 Kč

   5-7 týdnů

  Výsuv na klávesnici KL01-Next je vyroben z PVC a je určen k psacím stolům Next.


 • 930 Kč

   5-7 týdnů

  Zábrana k dětské posteli MIA-47 je určená k dětským postelím MIA-Line. Na výběr je sedm barevných provedení.


 • 1 970 Kč

   5-7 týdnů

  Závěsná police MIA-19 nabízí praktický úložný prostor na hračky či dekoraci vašeho dítěte a je vhodné umístit ji nad psací stůl.


 • 2 590 Kč

   5-7 týdnů

  Závěsná police MIA-20 nabízí praktický úložný prostor na hračky či knihy a je vhodné umístit ji nad psací stůl nebo postel.


 • 1 240 Kč

   5-7 týdnů

  Závěsná police MIA-30 může být vyrobena v jedné z osmi veselých barev, které oživí každý dětský pokoj.


 • 1 680 Kč

   5-7 týdnů

  Závěsná skříňka MIA-18 nabízí praktický úložný prostor na hračky či dekoraci vašeho dítěte a je vhodné umístit ji vedle police...


 • 1 730 Kč

   5-7 týdnů

  Zrcadlo MIA-04 patří do nábytkové řady MIA-Line a je vhodné umístit ho ke komodě MIA-01 - spolu budou tvořit krásný toaletní...


 • 7 390 Kč

   5-7 týdnů

  Zvýšená postel s úložným prostorem K100-Next patří do nábytkové řady Next. Je vyrobena z lamina, na výběr je několik dezénů.