Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele do ložnice

Postele do ložnice

Nejpohodlnější na světě jsou takové postele , které jsou šité na míru individuálním potřebám. Postel v ložnici musí představovat místo k odpočinku a k relaxaci a mimo to musí v případě potřeby poskytnout  praktický úložný prostor.   V nabídce INTENA nábytek naleznete multifunkční postele do ložnice , jejichž styl odpovídá použití jak v stylových nebo klasických interiérech, tak v...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele do ložnice

Nejpohodlnější na světě jsou takové postele, které jsou šité na míru individuálním potřebám. Postel v ložnici musí představovat místo k odpočinku a k relaxaci a mimo to musí v případě potřeby poskytnout  praktický úložný prostor.

 

V nabídce INTENA nábytek naleznete multifunkční postele do ložnice, jejichž styl odpovídá použití jak v stylových nebo klasických interiérech, tak v moderních bytech či domech.

Postele do ložnice s úložným prostorem

Z naší nabídky postelí s úložným prostorem do ložnice si můžete vybrat postele s prostornými zásuvkami nebo úložnými boxy.  Úložné boxy ve spojení s vyklápěcími rošty nabízejí velkorysý prostor pro úkládání oblečení, lůžkovin nebo třeba sportovních potřeb. Šuplíky pod postele jsou zase opatřeny kolečkami pro snadnou manipulaci a jejich výhodou je přehledné členění úložného prostoru. 

Nízké postele nebo postele senior

Při pořízení postele do ložnice se zaměřujeme výsledný design a praktický účel. Moderní postele do ložnice mají obvykle nižší rám a praktičnost konstrukce je zde až na druhém místě. Naopak postele do ložnice senior jsou vyráběny s výškou rámu až 50 cm nad zemí.

Mimo pohodlného vstávání nejen u starších osob nabízejí seniorské postele také ve spojení s úložnými boxy obrovský úložný prostor, který zcela jistě ocení každá domácnost v menším bytě.

Příslušenství pro postele do ložnice

Praktické noční stolky,  speciální opěrky hlavy, police nad postel a nočni stolky - tyto všechny prvky moho ve vaší nové ložnici najít své místo.  Pokud zařizujete ložnici v moderním stylu, pak vám příjdou vhod speciální doplňky jako například LED osvětlení postele v ložnici.  Nabídka doplňků pro vaši postel je na Intena.cz veliká a díky tomu si můžete vytvořit ve vaší ložnici vyjímečnou a jedinečnou postel.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

  Zboží v oddělení Postele do ložnice (1024)

  Ložnice

  Sleva 2% na vše a doprava zdar
  Domestav Forlive DPH
   
   777 158 960