Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Ložnice sestavy

Ložnice sestavy

Dle odborných časopisů stráví běžný člověk v ložnici téměř třetinu svého života.  Ložnice by proto měla být zařízena tak, aby nám poskytla příjemné chvíle a potřebný relax, odpočinek a zdravý spánek .  Mimo jiné k tomu bezesporu přispěje také vybraný nábytek do ložnice .   V nabídce INTENA nábytek naleznete jednotlivé prvky nábytku do ložnice jako jsou postele, šatní skříně, noční...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Ložnice sestavy

Dle odborných časopisů stráví běžný člověk v ložnici téměř třetinu svého života.  Ložnice by proto měla být zařízena tak, aby nám poskytla příjemné chvíle a potřebný relax, odpočinek a zdravý spánek.  Mimo jiné k tomu bezesporu přispěje také vybraný nábytek do ložnice.

 

V nabídce INTENA nábytek naleznete jednotlivé prvky nábytku do ložnice jako jsou postele, šatní skříně, noční stolky a další doplňky. Pokud je však pro vás hledání vhodné kombinace nábytku časově náročné, nebo chcete při nákupu nové ložnice ušetřit, pak pro vás máme připravenu nabídku kompletních sestav do ložnice.

Základ sestavy do ložnice

Ložnicové sestavy obsahují vždy postel v rozměru 160x200 nebo 180x200 cm, noční stolky, šatní skříň a popřípadě také komodu nebo police.  Tento nábytek z sestavy můžete ve vaší ložnici libovolně ustavit a kombinovat. Jednotlivé prvky sestavy do ložnice lze často samostatně dokoupit, čimž si můžete vytvořit sestavu dle vlastní fantazie.

Moderní nebo klasické ložnicové sestavy

V naší nabídce naleznete velké množství ložnicových sestav různých cenových kategorií. Díky tomu můžeme uspokojit přání a požadavky většiny našich zákazníků. Ať již hledáte moderní sestavy do ložnice, klasické ložnicové sestavy v jednoduchém stylu nebo dřevěné masivní ložnicové sestavy, v našem obchodě si určitě vyberete.

Ložnicové sestavy nabízíme v různých odstínech a barevných kombinacích. Neváhejte proto a objevte u nás ještě dnes váš nový nábytek do ložnice.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Ložnice sestavy (10)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960