Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace do postele

Matrace do postele

Člověk stráví optimálně téměř třetinu svého života ve spánku, což odpovídá cca 7-8 hodin. Kvalitní postel a zdravotní matrace proto bezpochyby patří mezi nejdůležitější kusy nábytku v každé domácnosti. Matrace by měla splňovat vysoké nároky na pohodlí, komfort a zdravotní nezávadnost. Výběru správné matrace do postele by měl být věnován dostatek času, ideální je se poradit s odborníkem....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace do postele

Člověk stráví optimálně téměř třetinu svého života ve spánku, což odpovídá cca 7-8 hodin. Kvalitní postel a zdravotní matrace proto bezpochyby patří mezi nejdůležitější kusy nábytku v každé domácnosti. Matrace by měla splňovat vysoké nároky na pohodlí, komfort a zdravotní nezávadnost.

Výběru správné matrace do postele by měl být věnován dostatek času, ideální je se poradit s odborníkem. INTENA nábytek nabízí široký výběr různých modelů matrací a naši kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni každému zákazníkovi dobře poradit ve výběru vhodného typu.

Materiál pro matrace do postele

Při výběru zdravotní matrace je vhodné získat informace o jednotlivých materiálech na jejich výrobu.  Kvalitní matrace do postele nemusí být vyrobena vždy jen z jednoho materiálu - ideální je  jednotlivé materiály vhodně kombinovat.  Kombinací materiálů pro výrobu zdravotní matrace je dosaženo zvýraznění důležitých vlatností a zvýšení zdravotního efektu při současném snížení ceny. 

 

Většina matrací na Intena.cz je nabízená v tzv. oboustranné verzi. To znaméná , že z jedné strany matrace je použitý určitý materiál a na druhou stranu je použit jiný materiál, popř. materiál jiné tvrdosti. Zákazník pak může doma matraci v posteli přetáčet a posléze využívat trvale tu stranu matrace, která mu lépe vyhovuje. Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu matrací je v současnosti líná paměťová pěna, studená pěna nebo BIO pěna. Stále v oblibě jsou i matrace pružinové nebo latexové a další...

Jak vybrat zdravotní matraci ?

Vlastnosti vybrané matrace by měly co nejvíce kopírovat váš životní styl.  Při výběru zdravotní matrace by jste měli brát ohled na to, jakou od ní očekáváte výdrž a kolik času denně na matraci strávíte. Důležitým faktorem při výběru matrace do postele je také hmotnost uživatele. Jiný typ matrace je vhodný pro 80 kg vážicího uživatele a úplně jiný týp pro 130 kg uživatele.

 

V nabídce na Intena.cz naleznete rovněž speciální tzv. partnerské matrace, které jsou nejčastěji nabízeny v akci matrace 1+1 zdarma. Partnerské matrace obsahují vždy jednou matraci pro ženu nebo osobu s váhou do 80 kg a druhou matraci s vyšší nosností.  Při výběru matrace se zajímejte také o to, zda váš vybraný model nabízí některé speciální ortopedické nebo antialergické vlastnosti.  Bližší informace o tom, jak vybrat správnou matraci naleznete v naší poradně.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Matrace do postele (231)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960