Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek do ložnice

Nábytek do ložnice

Žádná pořádná ložnice se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do ložnice má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v ložnici potřebný pořádek. Skříně a komody do ložnice sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše ložnice vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně. Kvalitní skříně do ložnice Mezi nejpoužívanějším...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek do ložnice

Žádná pořádná ložnice se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do ložnice má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v ložnici potřebný pořádek. Skříně a komody do ložnice sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše ložnice vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Kvalitní skříně do ložnice

Mezi nejpoužívanějším nábytkem do ložnice jsou určitě šatní skříně, které můžete vybírat z několika provedení.  INTENA nábytek nabízí šatní skříně  policové, skříně se šatní tyčí nebo tzv. pološatní skříně, které obsahují kombinaci polic a šatních tyčí. Některé typy šatních skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech. 

 

Podle počtu dveří pak můžete vybírat šatní skříně dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).  Přístup do šatní skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době hitem šatní skříně s posuvnými dveřmi. Některé šatní skříně mohou navíc obsahovat praktické zrcadlo.

Dvířková nebo zásuvková komoda ?

Komody do ložnice patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V ložnici nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení ložního prádla, spodního prádla či jiného oblečení.  Díky praktické komodě v ložnici máte okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebujete.

 

V naší nabídce naleznete jak komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný nábytek do ložnice, neboť v naší nabídce naleznete skříně a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Nábytek do ložnice (462)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960