Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Noční a toaletní stolky

Noční a toaletní stolky

Noční stolky vhodně doplňují celkový design ložnice a  plní zde velmi důležitou praktickou funkci. Nabízejí totiž nezbytný prostor pro odložení všech drobností a maličkostí u postele tak, aby vše bylo okamžitě po ruce.  Nejčastěji jsou noční stolky k posteli řešeny jako samostatně stojící - na nožkách nebo praktickém soklu.   Poslední dobou jsou ve stále větší oblibě také noční...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Noční a toaletní stolky

Noční stolky vhodně doplňují celkový design ložnice a  plní zde velmi důležitou praktickou funkci. Nabízejí totiž nezbytný prostor pro odložení všech drobností a maličkostí u postele tak, aby vše bylo okamžitě po ruce.  Nejčastěji jsou noční stolky k posteli řešeny jako samostatně stojící - na nožkách nebo praktickém soklu.

 

Poslední dobou jsou ve stále větší oblibě také noční stolky závěsné, které se připevní k bočnici postele. Úložný prostor v nočním stolku mohou tvořit volné police, nebo můžete z naší nabídky vybírat noční stolky se šuplíky.

Toaletní stolky do ložnice splní praktickou funkci hlavně pro dívky, ženy či dámy. Díky integrovanému zrcadlu budou osoby něžného pohlaví vypadat vždy skvěle a praktické zásuvky pojmou veškerou pořebnou kosmetiku.

 

Ať již vyberete noční nebo toaletní stolek z masivu nebo z lamina, můžete si být jisti kvalitním provedením a propracovaným vzhledem.  Pokud si nebudete jisti, jaký noční stolek je k vámi vybrané posteli vhodný, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Noční a toaletní stolky (164)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960