Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele z masivu

Postele z masivu

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou postele z masivního buku nebo postele z dubového masivu. Bukové a dubové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na tabák, ořech,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele z masivu

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou postele z masivního buku nebo postele z dubového masivu.


Bukové a dubové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na tabák, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné postele z masivu smrku a postele z masivní borovice. Jejich součástí pak často bývají dřevěné laťkové rošty.

Postele z masivu s úložným prostorem

Z více než 500 typů postelí z masivního dřeva můžete vybírat u INTENA nábytek. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných postelí z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené ložnice, tak modely pro klasické stylové ložnice praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných postelí především moderně řešená čela postele a tvarování postelových noh. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo může být řešen jako postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem.

Postele jednolůžka a dvoulůžka z masivu

Dřevěné postele z masivu se podle velikosti dělí na postele z masivu jednolůžka a manželské postele z masivu dvojlůžka neboli dvoulůžka. V současnosti jsou také velmi oblímené postele z masivu 140x200 nebo 120x200 centimetrů. Většina modelů dřevěných postelí na Intena.cz lze prodloužit na délku 210 nebo 220 cm.

Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné postele z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do ložnice pořídit. Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

  Zboží v oddělení Postele z masivu (761)

  Ložnice

  Sleva 2% na vše a doprava zdar
  Domestav Forlive DPH
   
   777 158 960