Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem

Pokud zařizuje malou ložnici , nebo řešíte otázku kam přes den uložit všechny lůžkoviny,  pak jsou postele s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením pro vaši ložnici. Postele s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené.  Mimo kvalitního odpočinku nabízejí také v menších ložnicích nepostradatelnou praktickou funkci. Postele s vyklápěcím úložným...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele s úložným prostorem

Pokud zařizuje malou ložnici, nebo řešíte otázku kam přes den uložit všechny lůžkoviny,  pak jsou postele s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením pro vaši ložnici. Postele s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené. 

Mimo kvalitního odpočinku nabízejí také v menších ložnicích nepostradatelnou praktickou funkci.

Postele s vyklápěcím úložným prostorem nebo šuplíky ?

U INTENA nábytek naleznete mnoho typů postelí s úložným prostorem , které se vzájemně liší designem, materiálem a barevným odstínem. Úložný prostor může být řešen jako integrovaný box pod postelí. Přístup k němu je pak zajištěn čelně nebo bočně vyklápěcími rošty.  Jednodušší konstrukce je pak tvořena klasickými zásuvkami pod postel, které se pohybují nejčastěji na PVC kolečkách.

Postele 140x200 nebo dvoulůžka s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem se vyrábějí jako jednolůžka a dvoulůžka s úložným prostorem neboli manželské postele letiště.  Velmi poptávané jsou v poslední době postele s úložným prostorem 140x200 pro komfortní spaní jedné osoby.

 

Pokud jde o materiál na postele s úložným prostorem, největší kvalitu dílenského zpracování mají dřevěné postele z masivu. Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek.  Levným a přitom velmi praktickým řešením jsou postele s úložným prostorem z lamina, jejichž největší výhodou je cenová dostupnost a velký výběr dezénů či odstínů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

  Zboží v oddělení Postele s úložným prostorem (281)

  Ložnice

  Sleva 2% na vše a doprava zdar
  Domestav Forlive DPH
   
   777 158 960