Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Ložnice

Ložnice

Každá ložnice je zcela jistě místem, kam si jdeme po každodenním shonu odpočinout. Ložnice je jakási naše svatyně, která nám dopřává potřebný oddech a relaxaci. Proto by měla být funkčně navržená, aby nabídla dostatek potřebného, ale zároveň nebyla „přeplácaná“ nábytkem a bytovými doplňky.   Nejdůležitější nábytek do ložnice je určitě postel , kterou doplňují kvalitní matrace a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Ložnice

Každá ložnice je zcela jistě místem, kam si jdeme po každodenním shonu odpočinout. Ložnice je jakási naše svatyně, která nám dopřává potřebný oddech a relaxaci. Proto by měla být funkčně navržená, aby nabídla dostatek potřebného, ale zároveň nebyla „přeplácaná“ nábytkem a bytovými doplňky.

 

Nejdůležitější nábytek do ložnice je určitě postel, kterou doplňují kvalitní matrace a rošty do postele.  Součástí každé ložnice bývá také prostorná šatní skříň či komoda.  Při výběru nové ložnice, postele nebo matrace jsou vám specialisté z INTENA - nábytku vždy k dispozici.

Postele a další nábytek do ložnice

Pokud disponujete malou ložnicí, tak se určitě zaměřte na postele s úložným prostorem. Tyto postele vedle pohodlného spaní nabízí i velký prostor pro uložení nejrůznějších věcí nebo lůžkovin.  V případě že nehledíte na praktičnost, ale spíše na design, tak vás zaujmou moderní čalouněné postele nebo designové postele z masivu, vyrobené podle moderních trendů. Každou správnou postel v ložnici doplňují neméně důležité matrace a rošty.

 

Výběr matrací je velice individuální, záleží na několika aspektech a to především na hmotnosti a výšce osoby, která bude na matraci spát . Někteří zákazníci mají navíc specifické požadavky na různé speciální vyztužení. Hmotnost osoby také souvisí s tuhostí matrace, neboť při špatné volbě tuhosti vzhledem ke své váze může dojít ke špatné podpoře páteře a k následné bolesti zad.

 

Pro osoby s větší hmotností jsou vhodnější matrace s tuhostí 3 až 4 tedy spíše tvrdší.K posteli je důležité koupit i kvalitní rošty, které jsou nezbytné k tomu, aby zdravotní matrace měla správnou podporu a naplno se využily její ortopedické vlastnosti. V nabídce můžete volit lamelové, polohovací rošty nebo klasiké laťkové.

Ložnice - sestavy? Když chcete vše v jednom...

Nechce se vám vybírat samostatně postel, rošty, noční stolky nebo skříně ? Pak si určitě prohlédněte naše ložnice sestavy, kde dostanete v rámci super ceny jednoduše vše v jednom. Při zařizování hezké ložnice mějte na paměti, že by z ní měla vyřazovat harmonie a pohoda.

 

Pokud máte malou ložnici, můžete si vypomoci barevnými odstíny zdí, přesně řečeno jedná se o světlé odstíny, které opticky prostor zvětší, naopak tmavé odstíny prostor zmenšují a mohou vytvářet pocit uzavřeného a ohraničeného prostoru. Stejný účinek může mít například umístění zrcadla v ložnici, které ji také opticky protáhne.

Nepostradatelné skříně do ložnice

V ložnici by určitě neměla chybět velká šatní skříň. Její velikost by měla být taková, aby poskytla dostatečný úložný prostor pro oblečení a jiné potřebné věci. Šatní skříň do ložnice by měla obsahovat šatní tyč na zavěšení ramínek, dostatek polic a ideálně také šuplíky či zásuvky na drobné oblečení.  Velikost šatní skříně v ložnici je dána celkovým prostorem, do malé ložnice jsou ideální šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Zobrazit celý popis

Největší akce v oddělení ložnice pro měsíc BŘEZEN

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960