Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele jednolůžka

Postele jednolůžka

Postele jednolůžka představují jak moderní modely aktuálního trendového designu, tak i klasické osvědčené konstrukce. Postele jednolůžka 90x200 centimetrů patří mezi nejoblíbenější modely v nabídce na Intena.cz . Tyto postele nabízejí dostatečný prostor pro pohodlný spánek jedné osoby.   Pokud zařizujete ložnici, dětský pokoj nebo třeba pokoj pro hosty menších rozměrů, budou ideální...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele jednolůžka

Postele jednolůžka představují jak moderní modely aktuálního trendového designu, tak i klasické osvědčené konstrukce. Postele jednolůžka 90x200 centimetrů patří mezi nejoblíbenější modely v nabídce na Intena.cz . Tyto postele nabízejí dostatečný prostor pro pohodlný spánek jedné osoby.

 

Pokud zařizujete ložnici, dětský pokoj nebo třeba pokoj pro hosty menších rozměrů, budou ideální jednolůžkové postele 80x200 cm, které ušetří potřebné místo.  Velkorysejší prostor pro spaní jedné osoby pak nabízejí postele 100x200 nebo 120x200 cm.

Materiál a konstrukce pro postele jednolůžka

Postele jednolůžka se liší různými styly nohou, kdy se nejčastěji používají různě kónické nebo rovné tvary. Design jednolůžkové postele tvoří také tvary čel u hlavy a u nohou. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo mohou být postele jednolůžka s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo výklopným roštem. Pokud jde o materiál, nejkvalitnější jsou dřevěné postele z masivu.

 

Nejpevnější konstrukci mají postele jednolůžka z masivu buku. Nejprodávanější kategorií tvoří postele jednolůžka ze smrku nebo borovice. Levnějším řešením jsou pak postele jednolůžka z lamina. Ať vyberete materiál jakýkoli, kromě přírodního provedení můžete vybírat také z mnoha variant odstínů. Nejoblíbenější jsou pak postele jednolůžka buk, ořech, třešeň nebo olše.  Pokud hledáte zajímavé jednolůžkové postele, u INTENA nábytek oceníte vždy eleganci, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Postele jednolůžka (373)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960