Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dřevěné postele

Dřevěné postele

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejoblíbenější modely postelí, nabízených u INTENA nábytek. Základem každé dřevěné postele je kvalitní rám, vyrobený z různého druhu dřeva. Bukové dřevěné postele nebo dubové dřevěné postele patří mezi nejkvalitnější a nejpevnější.   Buk a dub patří mezi tvrdé a odolné dřeva. Postele vyráběné z těchto dřevin zaručí, že vám bude postel sloužit na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dřevěné postele

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejoblíbenější modely postelí, nabízených u INTENA nábytek. Základem každé dřevěné postele je kvalitní rám, vyrobený z různého druhu dřeva. Bukové dřevěné postele nebo dubové dřevěné postele patří mezi nejkvalitnější a nejpevnější.

 

Buk a dub patří mezi tvrdé a odolné dřeva. Postele vyráběné z těchto dřevin zaručí, že vám bude postel sloužit na velmi dlouhou dobu. Mezi levnější modely pak patří dřevěné postele ze smrku nebo borovice. Tyto modely nabízejí ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Za málo peněz můžete vnést do vaší ložnice díky smrkové nebo borovicové postele skvělý nádech přírody.

Dřevěné postele s úložným prostorem

Dřevěné postele z masivu v nabídce na Intena.cz se liší různými styly nohou nebo tvary čel v nožní a hlavové části. Prostor ve spodní části dřevěné postele může být otevřený, nebo mohou být dřevěné postele s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo úložným boxem v kombinaci s výklopnými rošty.  Pokud hledáte zajímavé dřevěné postele, u INTENA nábytek oceníte vždy eleganci, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

  Zboží v oddělení Dřevěné postele (784)

  Ložnice

  Sleva 2% na vše a doprava zdar
  Domestav Forlive DPH
   
   777 158 960