Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele dřevo - kov

Postele dřevo - kov

Mezi zajímavé oddělení postelí v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě kombinované postele dřevo-kov .  Kovové postele s dřevěnými prvky se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů v rustikálním antickém stylu. Postele dřevo-kov okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si najdou jak v prostorných, tak v malých...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele dřevo - kov

Mezi zajímavé oddělení postelí v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě kombinované postele dřevo-kov.  Kovové postele s dřevěnými prvky se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů v rustikálním antickém stylu.


Postele dřevo-kov okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si najdou jak v prostorných, tak v malých ložnicích.Kovové části těchto postelí jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem.

Dřevěné části jsou pak vyrobeny z buku nebo tropického dřeva, často mořeného na odstín antické třešně. Všechny postele dřevo-kov mají velice propacovaný vzhled svých konstrukcí a jsou vyráběny tak, aby nabízely pohodlný výstup i sestup z postele.


Moderní kovové postele v kombinaci dřevo-kov jsou opatřeny jedním nebo dvěma zvýšenými čely. K těmto postelím se dají dokoupit noční či toaletní stolky a šatní skříně, které dodají vaši ložnici ten správný vzhled. Většina postelí dřevo-kov v naší nabídce je dodávána včetně lamelových roštů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Postele dřevo - kov (11)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960