Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kovové postele

Kovové postele

Mezi významné oddělení postelí v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě kovové postele .  Kovové postele v naší nabídce se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů v rustikálním antickém stylu.  Skvělé kovové postele jsou okouzlí své zákazníky svou vzdušností, lehkostí a elegancí.   Pokud jde o použití, své místo si najdou jak v prostorných, tak v malých...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kovové postele

Mezi významné oddělení postelí v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě kovové postele.  Kovové postele v naší nabídce se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů v rustikálním antickém stylu.  Skvělé kovové postele jsou okouzlí své zákazníky svou vzdušností, lehkostí a elegancí.

 

Pokud jde o použití, své místo si najdou jak v prostorných, tak v malých ložnicích.Kovové postele jsou obvykle lakovány černým, šedým nebo bílým lakem. Všechny kovové postele INTENA mají velice propacovaný vzhled svých konstrukcí a jsou vyráběny tak, aby nabízely pohodlný výstup i sestup z postele.

 

Moderní kovové postele se vyrábějí ze zvýšeným čelem v hlavové části a nízkým nebo vyšším čelem v části u nohou. K těmto postelím se dají dokoupit kovové noční či toaletní stolky, které dodají vaši ložnici ten správný vzhled. Většina kovových postelí v naší nabídce je dodávána včetně lamelových roštů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Kovové postele (10)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960