Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rozkládací postele

Rozkládací postele

Rozkládací postele se jeví bezesporu jako velký trend v oblasti současného moderního bydlení.  Největší předností rozkládací postelí je rychlost jejich rozložení.  Zatáhnutím za přední bočnici a jejím vysunutí lze velmi rychlým způsobem vytvořit z jednolůžkové postele kvalitní dvoulůžko. Rozkládací poste l je vhodná jak pro každodenní spánek, tak pro příležitostné využití –...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rozkládací postele

Rozkládací postele se jeví bezesporu jako velký trend v oblasti současného moderního bydlení.  Největší předností rozkládací postelí je rychlost jejich rozložení.  Zatáhnutím za přední bočnici a jejím vysunutí lze velmi rychlým způsobem vytvořit z jednolůžkové postele kvalitní dvoulůžko.


Rozkládací postel je vhodná jak pro každodenní spánek, tak pro příležitostné využití – přespání návštěvy apod. Pokud jde o použití, rozkládací postel lze uplatnit v libovolné části bytu či domu. Díky velmi malým rozměrům ve složeném stavu bezproblémů rozkládací postel ustavíte například v kuchyni, obývacím nebo dětském pokoji.

Rozkládací postele s úložným prostorem

Speciálním typem jsou pak rozkládací postele s úložným prostorem.  Úložný prostor bývá v rozkládací posteli integrován jako úložný box, nebo je řešen ve formě vysouvacích zásuvek - šuplíků.  Díky úložnému prostoru v rozkládací posteli máte k dispozici spoustu míst pro uložení lůžkovin nebo například sezóního oblečení.

 

Postele s úložným prostorem patří mezi nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz. Materálem na výrobu rozkládacích postelí z masivu bývá nejčastěji bukové dřevo, které lze dle požadavku namořit na různé odstíny.  Levnější verzí jsou pak rozkládací postele z lamina – opět dostupné v několika odstínech.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Rozkládací postele (31)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960