Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětský pokoj

Dětský pokoj

Dětský pokoj zdaleka není zdaleka jen místnost pro spaní dětí.  Je to místo pro psaní domácích úkolů, čtení knížek, hraní si s kamarády a snění o velkých dobrodružstvích. Dětský pokoj je to správné místo, kde se dítě realizuje a vyvíjí. Nábytek do dětského pokoje   by měl být navržen tak, aby poskytl svému malému uživateli vše potřebné a aby bylo možné ho využívat několik let. V...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětský pokoj

Dětský pokoj zdaleka není zdaleka jen místnost pro spaní dětí.  Je to místo pro psaní domácích úkolů, čtení knížek, hraní si s kamarády a snění o velkých dobrodružstvích. Dětský pokoj je to správné místo, kde se dítě realizuje a vyvíjí.


Nábytek do dětského pokoje  by měl být navržen tak, aby poskytl svému malému uživateli vše potřebné a aby bylo možné ho využívat několik let. V zásadě lze dětský pokoj rozdělit do tří zón, které jsou stejně důležité, a to prostor pro spánek a odpočinek, prostor pro hraní a místo k učení. Při výběru nové dětské postele, psacího stolu nebo jiného dětského nábytku jsou vám specialisté z INTENA - nábytku vždy k dispozici.

Dětská postel na prvním místě

V prostoru každého dětského pokoje je nepostradatelná kvalitní dětská postel. V dnešní době můžete vybírat z obrovské nabídky dětských postelí, které se liší jak materiálem, tak provedením. Menší děti ocení především zvýšené postele se skluzavkou a látkovým domečkem, který poskytne prostor i pro hraní. Pokud pokoj obývají dvě děti, je řešením umístit do pokoje pevnou patrovou postel.

 

Pokud mají vaše děti doma často návštěvy, které se zdrží i přes noc, je vhodné poohlédnout se po dětské posteli s přistýlkou. V dnešní době je možné dokoupit k dětské posteli nepřeberné množství látkových domečků, tunelů, textilních chráničů, polštářků a mnoho dalších textilií, které jsou k dostání v nejrůznějších barevných provedeních, ze kterých si vybere každá holka i kluk.

Herní zóna v dětském pokoji

Prostor pro hraní dětí by měl být živý a inspirující, je dobré pohrát si s barvami zdí. Nástěnnou malbou nebo lepící fólií oblíbené pohádkové postavy či zvířátka vytvoříte hravý design, který si každé dítě zamiluje. Hrací prostor je vhodné vybavit dětskými koberci a sedacími polštáři, které vytvoří ideální prostor pro hraní i odpočinek. V hracím prostoru by určitě neměly chybět boxy nebo regály pro uložení hraček.

Dětské psací stoly - ideální místo pro psaní úkolů

Ve správném dětském pokoji nesmí chybět místo pro učení, které by mělo být vybaveno psacím stolem s židlí, knihovnou a policemi pro odložení knih a učení. Ideální je pak použití rostoucích nastavitelných psacích stolů s náklopnou psací deskou. Takovéto stoly pak umožňují větší soustředěnost dítěte při práci a psaní domácích úkolů. Psací stůl je možné doplnit o dřevěné nastavitelné polohovací židle nebo klasické dětské židle na kolečkách.

Zobrazit celý popis

Největší akce v oddělení dětský pokoj pro měsíc BŘEZEN

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960