Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

AKCE na Rošty

AKCE na Rošty

V kategorii AKCE na rošty je připraven výběr nejprodávanějších roštů do postele za skvělé akční ceny. V nabídce kategorie rošty akce jsou především lamelové rošty a také polohovací rošty do postele. Všechny rošty v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a velkou nosností.   Každý rošt z kategorie rošty do postele Akce obsahuje nejčastěji 16 nebo 28 lamel, nejkvalitnější rošty...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

AKCE na Rošty

V kategorii AKCE na rošty je připraven výběr nejprodávanějších roštů do postele za skvělé akční ceny. V nabídce kategorie rošty akce jsou především lamelové rošty a také polohovací rošty do postele. Všechny rošty v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a velkou nosností.

 

Každý rošt z kategorie rošty do postele Akce obsahuje nejčastěji 16 nebo 28 lamel, nejkvalitnější rošty mají pak integrovány 42 lamel. Způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu je nejčastěji pomocí speciálních pražových pouzder, které zajišťují aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení. Objevte na Intena.cz ten nejlepší rošt v akci, který bude ideální přímo do vaší postele.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Zboží v oddělení AKCE na Rošty (20)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960