Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Lamelové rošty do postele

Lamelové rošty do postele

Pevné lamelové rošty do postele patří mezi nejprodávanější rošty z naší nabídky.  Základní lamelový rošt obsahuje šestnáct lamel, nejkvalitnější rošty mají pak integrovány 42 lamel. Mezi nejprodávanější varianty patří 28 lamelové rošty , kde je způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu řešen pomocí pryžových pouzder .   Ty zajišťují funkci naklápění lamel při zatížení a tím k...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Lamelové rošty do postele

Pevné lamelové rošty do postele patří mezi nejprodávanější rošty z naší nabídky.  Základní lamelový rošt obsahuje šestnáct lamel, nejkvalitnější rošty mají pak integrovány 42 lamel. Mezi nejprodávanější varianty patří 28 lamelové rošty, kde je způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu řešen pomocí pryžových pouzder .

 

Ty zajišťují funkci naklápění lamel při zatížení a tím k dokonalému kopírování páteře při spánku. Díky speciálním pryžovým pouzdrům je zajištěno, aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení  Podle druhu, počtu a způsobu upevnění lamel má pak každý lamelový rošt do postele svou specifickou nosnost.

Proto je třeba při výběru roštu dobře zvážit, pro jakou nosnost je danný rošt nastaven a vyroben a tuto skutečnost dobře zvážit. Levné lamelové rošty jsou většinou vyrobeny s menší nosností než rošty kvalitnější.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Lamelové rošty do postele (9)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960