Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Vyklápěcí - výklopné rošty

Vyklápěcí - výklopné rošty

Vyklápěcí neboli výklopné rošty pro postele jsou specifické rošty, které díky vyklápěcího mechanismu umožňují umožňují pohodlný přístup do prostoru pod postelí. Skládají z pevného masivního rámu a z výklopného rámu, ve kterém jsou upevněny jednotlivé lamely.  Speciální kování nebo písty pak zajišťují potřebnou sílu při zvedání. Pokud pořizujete postele s úložným prostorem zabudovaným pod...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Vyklápěcí - výklopné rošty

Vyklápěcí neboli výklopné rošty pro postele jsou specifické rošty, které díky vyklápěcího mechanismu umožňují umožňují pohodlný přístup do prostoru pod postelí. Skládají z pevného masivního rámu a z výklopného rámu, ve kterém jsou upevněny jednotlivé lamely. 

Speciální kování nebo písty pak zajišťují potřebnou sílu při zvedání. Pokud pořizujete postele s úložným prostorem zabudovaným pod postelí, bude pro vás vyklápěcí rošt nezbytností.

Čelní a boční vyklápěcí rošty

Rozlišujeme čelní vyklápěcí rošty, které umožňují přístup do úložného prostoru z čelní strany u nohou. Boční vyklápěcí rošty pak umožňují vyklápění z podélné pravé nebo levé části postele. Vyklápěcí rošty do postele obsahují podle druhu 16 až 42 integrovaných lamel. 

 

Způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu je nejčastěji pomocí speciálních pryžových pouzder, které zajišťují aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení. Podle druhu, počtu a způsobu upevnění lamel má pak každý vyklápěcí rošt svou specifickou nosnost. Proto je třeba při výběru roštu dobře zvážit, pro jakou nosnost je danný rošt nastaven a vyroben.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Vyklápěcí - výklopné rošty (9)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960