Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Polohovací nastavitelné rošty

Polohovací nastavitelné rošty

Polohovací rošty do postele jsou takové rošty, které nabízejí jednoduché ruční polohování části v oblasti hlavy nebo kombinované polohování s výškovým nastavením u hlavy a v oblasti nohou. Na každém polohovacím roštu do postele lze nastavit většinou cca 5-6 výškových poloh, správnou stabilitu v určité poloze zajišuje speciální polohovací kování. Ovládání polohování roštu býva...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Polohovací nastavitelné rošty

Polohovací rošty do postele jsou takové rošty, které nabízejí jednoduché ruční polohování části v oblasti hlavy nebo kombinované polohování s výškovým nastavením u hlavy a v oblasti nohou. Na každém polohovacím roštu do postele lze nastavit většinou cca 5-6 výškových poloh, správnou stabilitu v určité poloze zajišuje speciální polohovací kování.


Ovládání polohování roštu býva nejčastěji řešeno pomocí textilního popruhu – madla. Polohovací rošty do postele obsahují podle druhu 16 až 42 integrovaných lamel. Způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu je nejčastěji pomocí pryžových pouzder, které zajišťují aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení.

 

Podle druhu, počtu a způsobu upevnění lamel má pak každý polohovací rošt svou specifickou nosnost. Proto je třeba při výběru polohovacího roštu dobře zvážit, pro jakou nosnost je danný rošt nastaven a vyroben a tuto skutečnost dobře zvážit.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Polohovací nastavitelné rošty (7)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960