Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Motorové elektrické rošty

Motorové elektrické rošty

Motorové rošty do postele se v poslední době stále více rozšiřují a to hlavně díky své klesající ceně. Motorové elektrické rošty představují špičku v oblasti vývoje pro zdravý spánek. V nabídce na Intena.cz  naleznete motorové rošty jednomotorové , které mají upevněn zakrytovaný motor přibližně ve středu roštu a nebo dvoumotorové rošty s jedním motorem v oblasti hlavy a druhým v části...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Motorové elektrické rošty

Motorové rošty do postele se v poslední době stále více rozšiřují a to hlavně díky své klesající ceně. Motorové elektrické rošty představují špičku v oblasti vývoje pro zdravý spánek. V nabídce na Intena.cz  naleznete motorové rošty jednomotorové , které mají upevněn zakrytovaný motor přibližně ve středu roštu a nebo dvoumotorové rošty s jedním motorem v oblasti hlavy a druhým v části nohou.

 

Samotné ovládání polohování motorového roštu může být řešeno drátově nebo bezdrátově s plynulým nastavením polohy zvlášť pro oblast hlavy a zvlášť pro část nohou. Rozsah nastavení poloh bývá různý a od polohy v leže je možno některé rošty nastavit až do polohy v sedě. Jednotlivé motorové rošty do postele obsahují podle kvality 28-42 lamel, upevněných v rámu pomocí speciálních pouzder.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Motorové elektrické rošty (6)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960