Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Pevné laťkové rošty

Pevné laťkové rošty

Dřevěné laťkové rošty do postele představují jednoduché řešení roštu do každé postele . U některých postelí jsou tyto rošty obsaženy již v ceně lůžka. Jejich hlavní výhodou je nízká cena. Nevýhodou pevných laťových roštů je však nemožnost pružení čímž veškeré zatížení těla absorbuje pouze zdravotní matrace do postele.   Někteří zákazníci však mají v oblibě spánek na tvrdém podkladu,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Pevné laťkové rošty

Dřevěné laťkové rošty do postele představují jednoduché řešení roštu do každé postele. U některých postelí jsou tyto rošty obsaženy již v ceně lůžka. Jejich hlavní výhodou je nízká cena. Nevýhodou pevných laťových roštů je však nemožnost pružení čímž veškeré zatížení těla absorbuje pouze zdravotní matrace do postele.

 

Někteří zákazníci však mají v oblibě spánek na tvrdém podkladu, proto tento typ dřevěných roštů přímo vyhledávají.  Dřevěné rošty obsahují většinou 10 – 20 pevných latí se smrkového nebo borového masivu o šířce 6-10cm a tlouťce 2-3cm. Jednotlivé latě bývají vzájmně spojeny pomocí textilních popruhů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Pevné laťkové rošty (13)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960