Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele BedWorld - masiv buk

Postele BedWorld - masiv buk

Producentem bukových postelí a nábytku značky BedWorld je ryze česká truhlárna ze Severní Moravy. Mezi hlavní sortiment značky BedWorld- masiv buk patří dřevěné postele z masivu a postele s úložným prostorem. Pokud se rozhodnete pořídit si bukovou postel nebo nábytek řady BedWorld, můžete si být jisti poctivým českým dílenským zpracováním , vysokou kvalitou povrchové úpravy a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele BedWorld - masiv buk

Producentem bukových postelí a nábytku značky BedWorld je ryze česká truhlárna ze Severní Moravy. Mezi hlavní sortiment značky BedWorld- masiv buk patří dřevěné postele z masivu a postele s úložným prostorem.

Pokud se rozhodnete pořídit si bukovou postel nebo nábytek řady BedWorld, můžete si být jisti poctivým českým dílenským zpracováním , vysokou kvalitou povrchové úpravy a velmi dlouhou životností.

Nábytek BedWorld je výroben pouze z tzv. průběžného buku ( nikoli z parketového provedení cink ). Na výběr je možnost přírodního ekologicky lakovaného provedení, nebo moření na několik odstínů - přírodní, olše, třešeň, ořech, wenge a bílá.

Bukové postele BedWorld se vyznačují vysokou pevností, odolností a celkovou stabilitou. Na výrobu postelí je použito 3cm a 4cm silného materiálu a proto se nemusíte obávat, že se vám postele po čase rozviklají nebo nějak rozvrzají. Vybrané postele jsou navíc vybavené speciálním kováním pro  výškové nastavování polohy postelových roštů.

Pokud se rozhodnete pořídit si kvalitní bukovou postel nebo nábytek značky BedWorld, určitě budete nadšení celkovým špičkovým dílenským zpracováním.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Zboží v oddělení Postele BedWorld - masiv buk (62)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960