Způsoby a ceny dopravy

Osobní odběr

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na doručovateli. Osobní odběr je možný v Ostravě, Praze 9, Rudné u Prahy a v Brně - v pracovní dny nejčastěji od 8 do 16 hod. Před vyzvednutím zboží je nutno počkat na na e-mail a SMS zprávu s potvrzením, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Na jednotlivých partnerských pobočkách bude zboží připraveno k vyzvednutí následujících 5 pracovních dnů od oznámení k vyzvednutí zboží. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, může být uvolněno do dalšího prodeje.

V případě zakázkové výroby zboží na objednávku mohou být v této souvislosti kupujícímu účtovány náklady, související s nepřevzetím nebo pozdním převzetím zboží ( skladné apod....). Na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím může být doba pro vyzvednutí zboží při osobním odběru prodloužena.

Osobní odběr je ZDARMA , v případě platby na dobírku hradíte pouze doběrečné ve výši 49 Kč

Více informací o osobním odběru a odběrných místech →

Doprava zboží po ČR

Ve smluveném termínu doručujeme zákazníkovi objednané zboží našimi firmními vozidly, přepravní společností FOFRcz, nebo drobnější objednávky prostřednictvím České pošty. V den expedice je zákazníkovi odeslána informační SMS zpráva a informační email s údaji o čísle přepravy, plánovaném termínu dodání a s telefonním číslem na cílové dopravní středisko nebo s číslem přímo na řidiče v případě vlastní firemní dopravy. 

V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý. V případě dopravy zboží přepravní službou má zákazník možnost telefonicky kontaktovat dodací středisko a upřesnit požadovaný den dodání. Dle podmínek dopravce probíhají rozvozy zboží v pracovních dnech mezi 8 - 14 hod. Pozdější odpolední nebo večerní doprava je možná pouze v případě individuální domluvy s dodacím střediskem ( tato služba není nárokovatelná a může být zpoplatněna dle ceníku partnerské dopravní služby ).  Součástí ceny dopravy je přesun zboží za první zavřené dveře. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím kontaktujte ještě před odesláním případné objednávky.

Při převzetí zboží je potřeba , aby kupující provedl pečlivou kontrolu neporušenosti vnějšího obalu. V případě zjištění jakýchkoli problému ( protržený obal, poškozené zboží.... ) je potřeba provést zápis do přepravního listu dopravy. V opačném případě již nelze dodatečně reklamaci dopravou poškozeného zboží uplatnit.

 

Cena dopravy po ČR

Balíková doprava.............199 Kč

Tento způsob dopravy je možné použít pouze pro max 2 ks zboží do hmotnosti 30 kg (např. 2 ks matrace, 2ks rošty do postele, 1ks botník nebo malá skříňka ). Pokud si nejste jisti, zda vaše zboží spadá do balíkové dopravy, kontaktujte prosím naši infolinku 596729734 nebo 777158960, kde vám naši pracovníci rádi poradí.

 

Doprava zboží a nábytku 

Pro objednávky v celkové hodnotě do 5 000 Kč vč. DPH .............. 199 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě od 5 000 Kč do 10 000 Kč vč. DPH .............. 499 Kč

 

Doprava  ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 10 000 Kč vč. DPH

 

V případě platby na dobírku se k ceně dopravy připočítává doběrečné ve výši 49 Kč. V případě platby celé ceny zboží bankovním převodem získáváte slevu 2% z ceny objednávky. 

Více informací o způsobech platby →


Nábytek na splátky bez navýšen Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960