Nábytek do obývacího pokoje V této kategorii není žádné zboží.

Obývací pokoj je odjakživa centrem každého domu nebo bytu. Je jednoduše tím hlavním místem, kde se setkává rodina a přátelé. Obývací pokoje představují velice funkční místnost, která nabízí prostor pro nepřeberné množství činností. Od formálního sezení s návštěvou, přes čtení knih, relaxaci, sledování televize, hraní her a trávení času s rodinou.

 

Dominantním prvkem každého obývacího pokoje je sedací souprava. Mezi nejžádanější nábytek do obývacího pokoje patří také obývací stěny, konferenční stolky nebo samostatné televizní HiFi stolky.  Při výběru nového nábytku do obývacího pokoje jsou vám specialisté z INTENA - nábytku vždy k dispozici.

Sedací souprava nebo rozkládací pohovka?

Velikost a tvar sedací soupravy se většinou volí podle dispozičního prostoru v obýváku a také podle počtů členů v domácnosti. Nejvhodnější je umístit do obývacího pokoje rohové sedací soupravy nebo rozkládací sedací soupravy,  a nebo kombinace obou. Rohová sedačka vám krásně vyplní prostor v pokoji a pokud navíc nabízí rozklad na lůžko je to ideální řešení, především v případech, kdy se u vás zdrží návštěva přes noc.

 

Do malého bytu lze však prostorná sedací souprava jen těžko vměstnat. V takovém případě je ideální pořídit jednoduchou rozkládací pohovku, kterou můžeme doplnit například samostatným křeslem nebo taburetem.  Sedací soupravy a pohovky je možné pořídit v různých barevných provedeních a materiálech – kůže, koženka, semiš, textilie aj.

Moderní obývací stěny: lehkost a elegance

V žádném obývacím pokoji by neměla chybět praktická obývací stěna, jejíž součástí bývá stolek pro televizi, poličky a skříňky, které poslouží k uložení nezbytných věcí v obýváku. V dnešní době jsou velice oblíbené designové obývací stěny s lesklým povrchem, nejčastěji v kombinaci bílé a tmavé barvě. Stále v oblibě jsou také obývací stěny z masivu či lamina v přírodních dezénech, nejčastěji v barvě ořech, třešeň, buk či wenge.

 

INTENA nábytek vám nabízí nepřeberné množství obývacích stěn, záleží jen na vašem vkusu a správném výběru. Místo velké obývací stěny je někdy vhodné použít televizní stolek a to především v případech, kdy v obývacím pokoji není moc prostoru nazbyt. Televizní stolky jsou vyráběny z různých materiálu a v odlišných dezénech, tak aby si vybral každý. Některé TV stolky bývají opatřeny kolečky a to proto, aby se s nimi dalo lehce manipulovat.

Místo na kafe se vždy najde

Nikdo z nás si nedovede představit obývací pokoj bez konferenčního stolku, jenž musí poskytnout prostor pro všechyn ty hrníčky,  brambůrky, noviny... . Při výběru konferenčního stolku pak musíme porovnávat design a zvažovat jeho velikost, neboť by nám při početnější návštěvě mohlo potřebné odkládací místo chybět. 

 

Co se týká barevnosti zdí v obývacím pokoji, můžete zde svou fantazii naplno rozvinout. Vhodné je zdi ozdobit i lepícími foliemi v takovém dezénu, který se vám zalíbí – květiny, bubliny, geometrické obrazce apod. S doladěním celkového designu pak pomohou malé drobnosti jako koberec, obrazy, závěsy, květiny, svíčky a jiné dekorace.