Dřevěné šatní skříně do ložnice Počet produktů: 71

Pokud plánujete zařídit vaši ložnici nábytkem z masivního dřeva, můžete si být jisti, že pro váš zdravý spánek děláte maximum. Šatní skříně z masivu patří mezi nejkvalitnější skříně do ložnice z naší nabídky.  Dřevěné skříně do ložnice nabízejí dostatek úložného prostoru pro šaty a různé oblečení či jiné věci. 

 

Vnitřní vybavení dřevěných skříní z masivu tvoří většninou kombinace polic a šatní tyče. Ve spodní části bývají šatní skříně z masivu často vybaveny šuplíky na uložení drobného prádla. Skříně patří mezi nejpoužívanější nábytek do ložnice.

Jaké dřevo na šatní skříně z masivu ?

Pokud se rozhodnete pro pořízení dřevěné šatní skříně, můžete vybírat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří šatní skříně z masivu buku nebo dubu. Nejprodávanější jsou díky své dobré ceně šatní skříně z masivu smrku nebo dřevěné skříně z masivní borovice.

Všechny skříně u INTENA nábytek jsou lakované ekologickými, zdravotně nezávadnými laky.  U některých modelů si můžete vybírat z různých variant moření. Pokud se rozhodnete pro koupi dřevěné skříně na Intena.cz, můžete si být jisti špičkovou kvalitou a robustním provedením.

Počet produktů: 71