Moderní skříně s posuvnými dveřmi do ložnice Počet produktů: 12

Pokud ve vaší ložnici nebo předsíni nemáte dostatek místa pro skříň s klasickými otevíravými dveřmi, nemusíte zoufat. Problém s nedostatkem místa pro dveře skříně vyřeší použití skříně s posuvnými dveřmi. V poslední době se tento typ skříně do ložnice stal doslova hitem a težko by jste dnes hledali domácnost, ve které skříň s posuvnými dveřmi chybí.

 

Skříň s posuvnými dveřmi nabízí velkorysý prostor pro uložení oblečení, různých věcí nebo například lůžkovin. Často bývá vybavená šatní tyčí, volnými policemi a může také obsahovat zásuvky nebo úložné koše na prádlo. Skříně s posuvnými dveřmi patří mezi nejpoužívanější nábytek do ložnice.

Kování u šatní skříně s posuvnými dveřmi jako základ

Na Intena.cz naleznete různé modely šatních skříní s posuvnými dveřmi v mnoha materiálových provedeních. Posuvné dveře u skříně mohou být navíc opatřeny zrcadlem. Základním předpokladem dobré funkce posuvné skříně je kvalitní kování pro posuv dveří. Dveře by se měli posouvat velmi hladce, jednoduše řečeno měli by jste je utlačit třeba malíčkem.

 

Pro dobrou funkci je pak důležité seřízení náklonu dveří a jejich lícování s korpusem skříně při dovření. Zaujaly vás šatní skříně s posuvnými dveřmi ? Neváhejte a vyberte si u INTENA nábytku oblíbený model přesně padnoucí do vaší ložnice nebo předsíně.

Počet produktů: 12