Dřevěné sestavy do ložnice z masivu V této kategorii není žádné zboží.

Ložnice z masivu patří mezi velmi oblíbené sestavy z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u postelí a ložnic z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou ložnice z masivního buku nebo ložnice z dubového masivu. 

 

Bukové a dubové postele se u dřevěných ložnic vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na tabák, ořech, wenge nebo jiné odstíny.  Levnější variantou jsou ložnice z masivu smrku a ložnice z masivní borovice.

Postel jako základ ložnice z masivu

INTENA nábytek nabízí mnoho variant ložnic, záleží jen na vás, jaký styl si oblíbíte.  V nabídce dřevěných ložnic z masivu jsou jak sestavy určené pro designově řešené ložnice, tak sestavy pro klasické stylové ložnice praktického stylu. Vlastní vzhled ložnice vytváří především kvalitní postel.

Ta může být řešena s volnou částí pod postelí nebo se zabudovaným úložným prostorem.  Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné ložnice a postele mezi nejlepší výrobky, které je možno do ložnice pořídit.