Nábytek do pracovny a kanceláře Počet produktů: 3

Menší či větší pracovna se v posledních letech stává standardním vybavením interiérů domácností.  Využívají ji především ti, kteří pracují doma a potřebují mít někde svůj kout, který jim poskytne potřebný klid a ticho na práci. Pracovnu může tvořit jak samostatná místnost například ve větším rodinném domě, tak malý kout někde v rohu obývacího pokoje v menším bytě.

 

Každá funkční pracovna by měla být dobře organizovaná. Mezi nejdůležitější nábytek do pracovny a kanceláře patří určitě počítačový psací stůl a kvalitní kancelářská židle.  Nábytek v pracovně doplňují úložné prostory - především knihovny a regály.  Při výběru nového nábytku do kanceláře nebo pracovny jsou vám specialisté z INTENA - nábytku vždy k dispozici.

Bez pořádného psacího stolu to nepůjde

Základem každé pracovny je psací PC stůl, který by měl být přiměřeně velký. Velice praktické jsou rohové psací stoly, které vám jednak umístěním do rohu uspoří prostor v místnosti a jednak nabídnou dostatek místa pro práci a odložení potřebných kancelářských věcí. Pokud zařizujete pracovnu dle aktuálních trendů, je vhodné pořídit si moderní psací stůl ve speciálním designu.

 

Lesklá bílá barva, kovové prvky, netradiční řešení tvaru stolové desky apod. vám z usedlé pracovny vytvoří velmi zajímavý kout. Pokud si však vaši pracovnu představujete spíše jako místo, ze kterého dýchají staré časy, bude vhodné poohlédnout se například po masivním nábytku vyrobeném v rustikálním stylu.

Kdo má židli - bydlí!

Velkou pozornost je třeba věnovat výběru židle k počítači. Volbou správné kancelářské židle, můžete zabránit zdravotním problémům jako bolesti zad, krční páteře, migrén aj. Při sezení by mělo být zachováno pravidlo pravých úhlů - chodidla by měla být položena celou plochou na zemi, lýtka a stehna by měla svírat pravý úhel a stejně tak i stehna a záda.

V naší nabídce naleznete velké množství kancelářských židlí nebo kancelářských křesel jak v ekonomickém provedení za nízkou cenu, tak v luxusním stylu pro opravdové fajnšmekry.

Kam s těmi papíry ?

Pracovna by měla být vybavená i dostatečným množstvím úložných prostorů – knihoven, regálů popř. komod.  Při jejich výběru nezapomeňte myslet na jejich dostatečnou hloubku - velký šanon bývá obvykle až 32 cm huboký. Pokud vám to prostor dovolí je vhodné do pracovny pořídit i malou sedačku nebo křeslo do pracovny pro případné pracovní návštěvy.

Pro útulný dojem v pracovně je vhodné zdi opatřit tapetou nebo obrazy. Co se týká samotného barevného provedení zdí, je vhodné zvolit si maximálně dvě základní barvy a pak pracovat s jejich odstíny a kombinacemi.

Top nabídka
Doporučujeme