Kvalitní noční stolky z masivu za super ceny Počet produktů: 94

Pokud plánujete pořídit do vaší ložnice nábytek z masivního dřeva, můžete si být jisti, že pro váš zdravý spánek děláte maximum. Noční stolky z masivu výborně doplní kvalitní dřevěné postele, které patří mezi nejkvalitnější z naší nabídky. 

 

Dřevěné noční stolky nabízejí dostatek úložného prostoru pro různé dekorace nebo veškeré drobnosti, které potřebujete mít stále po ruce. Konstrukce nočních stolků z masivu tvoří výsledný design. Oblíbené jsou dřevěné noční stolky na nožkách, na soklu, nebo jen tak zavěšené na posteli. Často bývají noční stolky opatřeny šuplíky,  větší modely moho mít i dvířka.

Jaký materiál na noční stolky z masivu ?

Pokud se rozhodnete pro pořízení dřevěné postele a dřevěných nočních stolků,  můžete vybírat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří noční stolky z masivu buku nebo dubu. Nejprodávanější jsou díky své dobré ceně noční stolky z masivu smrku nebo dřevěné noční stolky z masivní borovice.

Všechny noční stolky u INTENA nábytek jsou lakované ekologickými, zdravotně nezávadnými laky.  U některých modelů si můžete vybírat z různých variant moření. Pokud se rozhodnete pro koupi nočních stolků na Intena.cz, můžete si být jisti jejich kvalitním provedením.

Počet produktů: 94