Kvalitní noční stolky z lamina Počet produktů: 19

Moderní ložnici tvoří vždy kvalitní postel a bezesporu také hezké noční stolky.  Můžeme bez obav říci, že noční stolek v ložnici je jeden z velmi praktických doplňků ke každé posteli, neboť slouží k odkládání stále potřebných drobností a nezbytností.

 

Pokud smýšlíte ekonomicky, pravděpodobně budete vybírat laminovanou postel k ní rovněž noční stolky z lamina. Laminované noční stolky jsou totiž praktické, pevné a za skvělou cenu nabízejí dostatek úložného prostoru. 

Materiál a provedení nočních stolků z lamina

Laminovaná deska, která se používá na výrobu postelí do ložnice a nočních stolků je v dnešní době velice kvalitní, její výhodou je provedení v mnoha odstínech. Z nabídky na Intena.cz můžete vybírat noční stolky v buku,  v moderní bílé barvě nebo ořechu a v současné době trendové noční stolky v odstínu dub sonoma.

 

Podle provedení pak můžete vybírat noční stolky na nožkách nebo se soklem, které mohou být doplněný zásuvkami. Vyberte si na INTENA nábytek jakoukoli moderní postel do ložnice a doplňte ji o  praktické noční stolky.  Můžete si být jisti skvělým provedením a pevnou konstrukcí.

Počet produktů: 19