Bezpečné patrové postele pro děti za skvělé ceny Počet produktů: 77

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě děti, často bývá řešením nákup patrové postele. Základním předpokladem pro použití patrové postele pro dvě děti je dostatečná světlá výška místnosti.

Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte.

 

Schůdky nebo žebřík pro k patrové posteli ?

Jednotlivé modely patrových postelí nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideálním řešením jsou patrové postele se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce patrové postele neumoňuje, nezbývá než volit patrové postele s žebříkem.

 

Ideální jsou dětské postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku.  Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely patrových postelí mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko.

 

Patrová postel pro dva z masivu nebo lamina

Patrové postele pro dvě děti z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku. Bukové a smrkové patrové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny.

 

Oblíbenou variantou jsou také patrové postele pro dva z masivní borovice. Levnějším řešením jsou pak patrové postele pro 2 děti z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé patrové postele pro dvě děti, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 77