Bezpečné patrové postele pro 3 děti Počet produktů: 11

Zařídit hezky a účelně dětský pokoj pro tři děti je pro mnoho rodičů často velmi obtížné a řešením často bývá nákup patrové postele. Základním předpokladem pro použití patrové postele pro tři děti je dostatečný prostor v dětském pokoji a také světlá výška místnosti.

Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte na horním lůžku.

 

Patrová postel pro 3 se schůdky nebo žebříkem

Jednotlivé modely patrových postelí nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko. Ideálním řešením jsou patrové postele pro 3 se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce patrové postele neumoňuje, nezbývá než volit dětské patrové postele s žebříkem. Ideální jsou postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku.

 

Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely patrových postelí mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko.

 

Masiv nebo lamino jako materiál pro patrovou postel

Patrové postele pro tři děti z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku. Bukové a smrkové patrové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny. Oblíbenou variantou jsou také patrové postele pro dva z masivní borovice.

 

Levnějším řešením jsou pak patrové postele pro 3 děti z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé patrové postele pro tři děti, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 11