Kvalitní patrové postele se skluzavkou V této kategorii není žádné zboží.

Pokud plánujete pořízení patrové postele a máte v dětském pokoji dostatek místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí se skluzavkou. Představa, že dětská patrová postel slouží jako herna pro každodenní dovádění, je snem každého dítěte.

 

Dětské patrové postele s klouzačkou představují ideální naplnění tohoto krásného dětského snu. Pokud tedy máte v dětském pokoji alespoň trochu volného místa, neměla by u vás patrová dětská postel s klouzačkou určitě chybět. Některé modely patrových postelí v naší nabídce mají skluzavku integrovanou, k některým modelům lze skluzavku dokoupit jako příslušenství.

 

Materiál na dětské patrové postele s klouzačkou

Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz patří parové postele z masivu. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku.

 

Levnejším řešením jsou pak patrové postele z lamina, vyráběné nejčastěji v odstínech buk, javor, bříza a bílá barva. Patrové postele se skluzavkou jsou v současnosti hitem v oblasti zařizování dětského pokoje. Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.