Upřesnit výběr

Kvalitní a bezpečné patrové postele se skříní, stolem Počet produktů: 16

Pokud plánujete pořízení dětské patrové postele a máte zárověň v dětském pokoji málo místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí se skříní a stolem.  Patrová postel se skříní a stolem má v sobě jak název napovídá integrovanou šatní skříň a případně také obsahuje psací stůl.  Některé modely patrových postelí se skříní obsahují navíc také zabudovanou knihovnu nebo komodu.

 

Šatní skříň u patrových postelí se skříní a stolem obsahuje většinou kombinaci polic a šatní tyče. Skříň může být umístněna z přední strany nebo z boku patrové dětské postele. Psací stůl pod patrovou postelí se stolem může být rovný nebo rohový, u některých modelů je řešen jako nezávislý na posteli a může se ustavit kdekoli v dětském pokoji.

 

Materiál na dětské patrové postele se skříní a stolem

Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz patří parové postele se skříní z masivu smrku nebo borovice. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Levnejším řešením jsou pak patrové postele se skříní z lamina, vyráběné nejčastěji v odstínech buk, javor, bříza a bílá barva.

Patrové postele se stolem a skříní jsou zákazníky v současnosti velmi oblíbené pro jejich praktickou funkci a hezký vhled.  Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.

Počet produktů: 16