Kvalitní dřevěné židle pro děti Počet produktů: 10

Dřevěné nastavitelné židle jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku a opěrky nohou. Optimálním nastavením polohovací židle je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu mezi předloktím , který by měl být optimálně také 90°.

Výhody dřevěné polohovací židle

Díky dřevěné nastavitelné židli docílíte toho, že deska pracovního stolu je vždy ve správné výšce před dítětem.  Mimo výškové nastavení sedáku lze u některých modelů nastavit také jeho hloubku. Nad sedákem dětské židle je umístněna zadní opěrka, která podepírá záda ve správné poloze. Opěrka nohou plní druhou nejdůležitější funkci u dřevěné polohovací židle. 

 

Nastavením opěrky do správné výšky je docíleno odlehčení nohou u dítěte a tím docílení maximálního pohodlí při práci.  Rám dětské polohovací židle zajišťuje správnou stabilitu na zemi. Materiálem na výrobu dřevěné nastavitelné židle je masiv smrk nebo borovice, nejkvalitnější modely jsou pak vyrobeny z masivu buku. Nákup dřevěné polohovací židle na  INTENA.cz  představuje skvělou investici do zdraví a pohodlí Vašeho dítěte.

Počet produktů: 10