Dětské a studenstské židle v akci za super ceny Počet produktů: 20

Na dětské a studentské židle jsou kladeny velké požadavky z hlediska bezpečnosti a nastavitelnosti konstrukce. Obecně pro dětské a studentské židle na kolečkách platí že čím více možností nastavení, tím lépe. 

 

Výška sezení by u dětských židlí na kolečkách měla být seřízena tak, aby lokty dítěte při práci na stole svírali úhel 90° . Paže mohou být opřeny o područky , které bývají kčasto k dispozici jako volitelné příslušentsví. Většina dětských čalouněných židlí disponuje nastavením zádové opěrky. Její výška a sklon by měla být správně seřízena, aby dítě nesedělo ani v mírném předklonu a ani v záklonu.

 

Studentské otočné židle často také umožňují nastavení sklonu sedáku. Speciální zdravotní dětské a studentské židle se vyznačují patentovaným nastavením celé kontrukce. Jední pohybem lze nastavit sklon a výšku zádové opěrky, područek a celkovou hloubku sezení. Když se k tomu přidá ergonomicky tvarované čalounění , vzikne ta nejlepší židle do dětského pokoje , kterou můžete pro vaše dítě pořídit.

Pokud sháníte dětskou nebo studentskou židli na kolečkách, v nabídce na INTENA.cz si zcela jistě vybere model přesně podle vaší představy.

Počet produktů: 20