Kvalitní dětské rostoucí židle s nastavením výšky Počet produktů: 16

Dětské rostoucí židle jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku podle věku a výšky dítěte. Optimálním nastavením rostoucí židle je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu mezi předloktím , který by měl být optimálně také 90°.

Výhody dětské rostoucí židle

Díky dětské rostoucí židli docílíte toho, že deska pracovního stolu je vždy ve správné výšce před dítětem.  Základem každé rostoucí dětské židle je výškově nastavitelný sedák , u některých modelů lze zároveň také nastavit také jeho hloubku. Nad sedákem dětské rostoucí židle je umístněna zadní opěrka, která podepírá záda ve správné poloze.

 

Součástí dětské rostoucí židle může být také opěrka nohou. Nastavením této opěrky do správné výšky je docíleno odlehčení nohou u dítěte a tím docílení maximálního pohodlí při práci.  Rám dětské rostoucí židle může být kovový nebo dřevěný z masivu buku či smrku.  Nákup dětské rostoucí židle na  INTENA.cz  představuje skvělou investici do zdraví a pohodlí Vašeho dítěte.

Počet produktů: 16