Praktické dětské a studenstské psací stoly za super ceny Počet produktů: 43

Dětský nebo studentský psací stůl patří mezi důležitý nábytek v dětském pokoji. Dětské psací stoly se nabízejí  v mnoha variantách,  s možností doplnění o zásuvkové kontejnery nebo nástavce na knihy a další... .

 

INTENA Nábytek se specializuje na dětské a studentské psací stoly pro všechny věkové kategorie!  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru vhodného psacího stolu do dětského pokoje.

Dětský rostoucí polohovací psací stůl

Rostoucí polohovací psací stoly tvoří v současnosti velmi oblíbenou skupinu stolů,  u kterých lze výšku a sklon pracovní desky jednoduše nastavit. Děti tuto funkci využijí především při delší práci u stolu nebo při kreslení , kdy lze naklopením stolu docílit podobné funkce, jako má malířský stojan. 

 

Nejprodávanějším modelem jsou pak klasické psací stoly se zásuvkami.  Díky zásuvkám je zajištěno,  že děti mají potřeby ke kreslení plnění domácích úkolů pořád po ruce. Speciální kategorii tvoří rohové dětské psací stoly,  které jsou tvarem předurčené pro umístnění do rohu místnosti.

 

Psací stoly z masivu aneb stabilita a bezpečnost

Při nákupu dětského psacího stolu by se měli rodiče kromě designu zaměřit také na jeho stabilitu a bezpečnost použitých materiálů.  Rám psacího stolu musí být dostatečně pevný a odolný.  Pokud je stůl výškově stavitelný, konstrukce zvedání stolu by měla být jednoduše ovladatelná.

 

Nejpevnější provedení nabízejí dřevěné psací stoly z masivu. Na výrobu těchto stolů se používá nejčastěji kvalitní smrkové nebo borovicové dřevo. Ať již vyberete model dřevěné dětského psacího stolu z masivu nebo kvalitní laminovaný psací stůl, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy.

Počet produktů: 43