Kvalitní bílý dětský nábytek za super ceny Počet produktů: 39

Bílý dětský nábytek je v dnešní době velice žádaným druhem nábytku.  Bílá barva pro dětský nábytek je elegantní, krásná a hodí se do každého malého či velkého dětského pokoje. Bílý dětský nábytek nabízí velký prostor pro využití mnoha bytových  doplňků. U bílého nábytku můžete vymalovat zdi vašeho dětského pokoje libovolnými barvami jaké se vám líbí.

Bílé šatní skříně do dětského pokoje

Bílý dětský nábytek a šatní skříně se vyrábějí buď z masivního dřeva - borovice, smrku či buku a nebo z lamina.  Povrch bílého dětského nábytku z masivu může být upraven dvojím způsobem. Bílé moření způsobí lehčí překrytí povrchu tak, že je textura dřeva zůstáva lehce vyditelná. 

 

Bílé lakování naopak způsobí celkové překrytí dřeva, kdy je textura kompletně překrytá bílou barou. Levnější variantou zůstává bílý dětský nábytek z lamina, který nabízejí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty.

Bílé komody a knihovny do dětského pokoje

Bílé komody se nabízejí jako klasické šuplíkové, dvířkové nebo kombinované. Zajímavou kategorii tvoří i bílé knihovny do dětského pokoje. Moho být řešeny jako celopolicové otevřené, nebo kombinované s plnými či speciálně prosklenými dvířky.  Pokud máte v oblibě bílý dětský nábytek, můžete si na Intena.cz vybrat z mnoha modelů za příznivé ceny. 

Počet produktů: 39