Moderní dětský nábytek z masivu za super ceny Počet produktů: 185

Pokud plánujete zařídit dětský pokoj nábytkem z masivního dřeva, můžete si být jisti, že pro vaše děti děláte maximum. Dětský nábytek z masivu patří mezi nejkvalitnější nábytek do dětského pokoje.

 

Dřevěné skříně a komody do dětského pokoje nabízejí dostatek úložného prostoru pro různé oblečení či jiné věci.  Vnitřní vybavení dřevěných dětských skříní z masivu tvoří většninou kombinace polic a šatní tyče. Ve spodní části bývají šatní skříně z masivu často vybaveny šuplíky na uložení drobného prádla.

Jaké dřevo na dětský nábytek z masivu ?

Pokud se rozhodnete pro pořízení šatní skříně nebo dětského nábytku z masivu, můžete vybírat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří dětský nábytek z masivu buku nebo dubu. Nejprodávanější je díky své dobré ceně dětský nábytek z masivu smrku nebo skříně z masivní borovice.

 

Všechny skříně a komody do dětského pokoje u INTENA nábytek jsou lakované ekologickými, zdravotně nezávadnými laky.  U některých modelů si můžete vybírat z různých variant moření. Pokud se rozhodnete pro koupi dětského dřevěného nábytku na Intena.cz, můžete si být jisti špičkovou kvalitou a robustním provedením.

Počet produktů: 185