Látkové domečky pod dětskou postel Počet produktů: 29

Textilní látkové domečky jsou ideálním doplňkem pro vyvýšené dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkového domečku či závěsu můžete pod vyvýšenou dětskou postelí vytvořit zajímavý prostor pro hraní. Textilní domečky a závěsy k posteli mohou být ušity v různých barvách a motivech.

 

Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové textilní domečky pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové domečky v modrých či modrozelených odstínech nebo domečky v designu pirátské lodi.  Vaše děti si textilní domečky k posteli rychle zamilují.  Materiálem na textilní látkové domečky je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkového domečku k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Nejjednodušší způsob je připevnění na suchý zip, kdy jedna část zipu je našitá na látkovém domečku a druhá se nalepí ze spodní strany bočnice dětské postele.  Jiný pevnejší způsob představuje nasunutí dětského domečku na dřevěnou tyč a následné přišroubování tyče pod postel.  Pokud pořizujete vyvýšenou dětskou postel, neměly by u ní textilní látkový domeček určitě chybět. 

Počet produktů: 29