Textilní stany k dětské posteli Počet produktů: 11

Textilní látkové stany jsou oblíbeným doplňkem pro dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkovému stanu zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní látkové stany na postel mohou být ušity v různých barvách a motivech.

 

Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové, nebo růžovo zelenkavé textilní stany pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové stany v modrých či modrozelených odstínech nebo stany v designu pirátské lodi.  Vaše děti si textilní látkové stany k dětské posteli rychle zamilují. Materiálem výrobu na textilních látkových stanů je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkového stanu k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Nejjednodušší způsob je volné položení stanu na matraci dětské postele. Zde odpadá nutnost potřeby speciálního připevnění a stan lze kdykoli z dětské postele sundat a položit nezávisle na zem. Jiný způsob představuje nasunutí dětského stanu na speciální laminátové tyče a následné připevnění k nohám dětské postele. Pokud pořizujete dětskou postel, neměl by u ní textilní látkový stan určitě chybět.

Počet produktů: 11