Kvalitní látkové tunely pro dětské postele Počet produktů: 5

Textilní látkové tunely jsou oblíbeným doplňkem pro dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkovému tunelu zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní látkové tunely na postel mohou být ušity v různých barvách a motivech.

 

Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové, nebo růžovo zelenkavé textilní tunely pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové tunely v modrých či modrozelených odstínech nebo tunely v designu pirátské lodi.  Vaše děti si textilní látkové tunely k posteli rychle zamilují. Materiálem výrobu na textilních látkových tunelů je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkového tunelu k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Nejjednodušší způsob je volné položení tunelu na matraci dětské postele. Zde odpadá nutnost potřeby speciálního připevnění a tunel lze kdykoli z dětské postele sundat a položit nezávisle na zem. Jiný způsob představuje nasunutí dětského tunelu na speciální laminátové tyče a následné připevnění pomocí dřevěných špalíků k rámu dětské postele. Pokud pořizujete dětskou postel, neměl by u ní textilní látkový tunel určitě chybět.

Počet produktů: 5