Kvalitní jídelní sestavy za akční ceny Počet produktů: 9

Jídelní sestavy - sety naplňují v poslední době stále větší společenský význam.  Funkce stolování se přímo prolíná s trávením volného času a posezením s rodinou či přáteli. Při výběru jídelní sestavy nebo jídelního setu můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti.

Co nesmí chybět v jídelní sestavě ?

Jídelní sestavy neboli jídelní sety se skládají z jídelních židlí a jídelního stolu. Při výběru nové jídelní sestavy se můžete rozhodnout ze dvou variant: První variantou je vybrat s připravené nabídky, ve které jsou jídelní setavy a jídelní sety předem zkompletované podle designu nebo oblíbenosti zákazníků.

 

Druhá varianta znamená že jídelní sestavu si můžete nakombinovat libovolně podle vašich představ. Můžete nezávisle podle potřeby vybrat jídelní stůl v klasickém, kulatém nebo oválném tvaru. K jídelnímu stolu si pak vyberete potřebný počet jídelních židlí. Židle do kuchyně vybíráme nejčastěji podle designu, který nás na první pohled zaujme.

Na co myslet při výběru jídelního setu ?

Hlavním faktorem při výběru jídelní sestavy - setu je bezesporu velikost prostoru v kuchyni nebo jídelně a počet osob vaší domácnosti. Jídelní sestavy - sety pro 4 osoby volíme do menších prostor. V případě početnější rodiny vybíráme jídelní sestavy - sety pro 6 osob nebo sestavy pro 8 osob.

Materiál pro jídelní sestavy - sety

Při nákupu jídelní sestavy by jste se měli kromě designu zaměřit také na stabilitu stolů a židlí a bezpečnost použitých materiálů. Moderní trendy nabízejí jídelní sestavy - sety z masivu, jídelní stoly z lamina nebo designové jídelní sestavy v kombinaci kov - sklo.  Ať již vyberete jakýkoli model jídelního setu či sestavy, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy. V případě zájmu jsme připraveni vám kdykoli s výběrem poradit.

Počet produktů: 9