Moderní jídelní sestavy a sety z masivu za super ceny Počet produktů: 7

Dřevěné jídelní sestavy - sety z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních setů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní sestavy a sety z masivního buku nebo sestavy z dubového masivu.

Bukové a dubové jídelní sety se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné jídelní sestavy a sety z masivu smrku a jídelní sestavy z masivní borovice.

Design pro jídelní sety z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů jídelních sestav z masivního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných jídelních setů z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných jídelních setů především moderně řešené stolové desky, nádherně tvarované opěradla židlí a  hezké tvarování stolových noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné jídelní sestavy - sety z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Počet produktů: 7