Kvalitní barové židle za super ceny Počet produktů: 5

Barové židle jsou velmi oblíbeným doplňkem do každé kuchyně. Pokud často ve vašem domě či bytě příjmáte návštěvy, stanou se barové židle nezbytným vybavením vaší kuchyně.  Návštěvu rychle usadíte na barovou židli a dále můžete v kuchyni připravovat rychlé občerstvení.

Výška barových židlí

U barových židlí je nejdůležitější jejich výška. Ta je závislá na výšce baru nebo barového stolu. Obvyklá výška barové židle bývá 70-80 cm pro výšku barového stolu nebo baru 90-100 cm. Některé barové židle mají možnost výškového nastavení pomocí jednoduché páčky.

Zvolit dřevěnou nebo kovovou barovou židli ?

Materiálem na výrobu barových židlí bývá nejčastěji dřevo. Barové židle mohou být vyrobeny jako celodřevěné, častěji však v kombinaci s čalouněným sedákem , případně i opěrákem.

 

Moderní barové židle bývají také kovové, nejčastěji v kombinaci s plastovým nebo čalouněným sedákem. Kovové barové židle se vyznačují specifickým designem, který je v poslední době stále více vyhledáván. Ať už zvolíte dřevo nebo kov, vyberte vaše nové barové židle tak, aby co nejvíce zapadly do celkového interiéru kuchyně.

Počet produktů: 5