Kvalitní barové sety stůl a židle za super ceny V této kategorii není žádné zboží.

Barové sestavy - sety naplňují v poslední době stále větší společenský význam.  Pokud často ve vašem domě či bytě příjmáte návštěvy, stanou se barové sestavy nezbytným doplňkem vaší kuchyně. Při výběru barové sestavy sestavy nebo barového setu můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti.

Co nesmí chybět v barové sestavě ?

Barové sestavy neboli barové sety se skládají z barových židlí a barového stolu. Při výběru nové barové sestavy se můžete rozhodnout ze dvou variant: První variantou je vybrat s připravené nabídky, ve které jsou barové sestavy či barové sety předem zkompletované podle designu nebo oblíbenosti zákazníků.

Druhá varianta znamená že si barovou sestavu můžete nakombinovat libovolně podle vašich představ. Můžete nezávisle podle potřeby vybrat barový stůl v klasickém, kulatém nebo oválném tvaru. K barovému stolu si pak vyberete potřebný počet barových židlí. Barové židle do kuchyně vybíráme nejčastěji podle designu, který nás na první pohled zaujme.

Materiál pro barové sestavy - sety

Při nákupu barové sestavy by jste se měli kromě designu zaměřit také na celkovou stabilitu barového stolu a židlí. Moderní trendy nabízejí barové sestavy - sety z masivu, nebo designové kovové barové sestavy.  Ať již vyberete jakýkoli model barové sestavy, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy.