Obývací stěny za super ceny Počet produktů: 18

Pokud zařizujete obývací pokoj, bezpochyby vás bude zajímat široká nabídka obývacích stěn. Velikost a tvar obývací stěny jsou závislé na dispozičním řešení vašeho bytu či domu. Při výběru nové obývací stěny můžete zvolit dvě nejoblíbenějí řešení. Pokud je váš obývací pokoj dostatečně velký, můžete zvolit klasické obývací stěny v mnoha odstínech a velikostech.

Pokud je však ve vašem obývacím pokoji méně místa, nebo zastáváte názor že méně je někdy více, můžete zvolit kategorii moderní obývací stěny. Moderní obývací stěna je tvořena určitým počtem jednoduchých skříněk, vitríny a moderním televizním stolkem. Všechny tyto prvky můžeme instalovat zcela nezávisle na sobě, čímž vytvoříte v obývacím pokoji vyjímečný pocit lehkosti a elegance.

Materiál pro obývací stěny

Materiálem na výrobu obývacích stěn se nejčastěji používá lamino nebo lakované MDF desky. Obývací stěny z lamina mají největší zastoupení v naší nabídce a to především díky skvělému designu, praktičnosti a nízké ceně. Obýváky z MDF desky mohou být opatřeny folíí s designem dřeva, nebo mohou být barevně lakovány například na moderní odstíny bílé nebo černé barvy.

Barevné odstíny pro obývací stěny

Barevné provedení obývací stěny z lamina či MDF desky určuje výsledný vzhled celého obývacího pokoje. Výsledný odstín obývací stěny je už pouze na vašem výběru. Pokud vybíráte obývací stěny do paneláku a menších bytů, volte spíše světlé odstíny, aby se opticky malý prostor více rozšířil.

U větších obývacích pokojů můžeme volit i tmavší kontrastnější řešení, které působí více modernějším vzhledem. Mezi moderní, hezké a dlouhodobě oblíbené dezény lamina patří obývací stěny wenge, ořech nebo obývací stěny bílé, černé.

Vybíráte raději moderní nebo levnou obývací stěnu?

Nabídka obývacích stěn je velmi široká, takže pokud je váš rozpočet omezený a hledáte levné obývací stěny, z naší nabídky si zcela jistě vyberete. Pokud však plánujete do vaší obývací stěny investovat více a požadujete velmi vysokou kvalitu, naše obývací stěny lakované MDF desky jsou připraveny tyto požadavky vyplnit.

Jestliže si při výběru obývací stěny do obývacího pokoje nevíte rady, rádi vám nabídneme různé varianty provedení, které budou odpovídat přesně vašim představám a potřebám.

Počet produktů: 18